Ponuka Pokladníc

Euro-50 Mini
euro50

Euro-50 Mini je určená hlavne pre menšie prevádzky v náročnejšom prostredí. Nadčasovým a elegantným vzhľadom pokladnice zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

Technické parametre

euro-100
euro100

Medzi najčastejšie požiadavky malých a stredných obchodníkov a zvlášť začínajúcich obchodníkov patrí jednoduchosť obsluhy spojená s eleganciou a praktickosťou. Euro-100 prichádza s vyšším výkonom, dobrými možnosťami pripojenia a jedinečnými riešeniami, ktoré šetria váš čas a peniaze. Vynikajúci štandard môžete naviac rozšíriť aj o ďalšie možnosti pripojenia, ktoré plánujete využívať.

Technické parametre

euro-200
euro200

Sú určené pre obchodníkov, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie a myslia aj na svoju budúcnosť. Tieto dizajnovo atraktívne pokladnice plne podporujú prechod na euro, majú nadštandardné možnosti pripojenia externých zariadení a naviac svojimi vlastnosťami šetria náklady ich majiteľovi.

Technické parametre

euro-500 Handy
euro500

Pokladnice Euro-500 Handy patria do rodiny prenosných pokladníc. Ich prednosťami sú najmä nízka hmotnosť a kompaktné rozmery. Napriek tomu sú pokladnice Euro-500 Handy výborne technicky vybavené. Už v štandardnej výbave ponúkajú široké možnosti pripojenia množstva periférnych zariadení. Pre lepšie zladenie s vašou prevádzkou, ponúkame túto obľúbenú pokladnicu v dvoch farebných vyhotoveniach.

Technické parametre

euro-1000
euro1000

Pokladnica Euro-1000 patrí medzi najpredávanejšie pokladnice na slovenskom trhu, pretože poskytuje výnimočný pomer výkon/cena. Jej odolné vyhotovenie umožňuje obslúžiť zákazníka aj v náročných prašných, či vlhkých prostrediach. Kvôli svojej spoľahlivosti a nízkymi nárokmi na obsluhu patrí medzi najobľúbenejšie pokladnice na Slovensku a je vhodným riešením aj pre začínajúcich podnikateľov. Je ľahko prenosná z jedného miesta na iné a môže byť použitá aj ako náhradná pokladnica v prípade poruchy alebo výpadku energie.

Technické parametre

euro-2000
euro2000

Registračné pokladnice Euro-2000T Alpha sú výhodné svojimi malými rozmermi a svojimi parametrami prevyšujú bežné prenosné registračné pokladnice. Moderná tepelná tlačiareň zaručuje rýchlu a bezhlučnú prevádzku. Sú vhodné do prevádzok so strednou kadenciou predaja, kde je požadované, použitie skenera čiarových kódov, či pripojenie k PC.

Pokladnica Euro-2000TE Alpha s novými možnosťami rieši okrem bežných funkcií aj požiadavky mnohých distribučných firiem predávajúcich tovar z automobilov, ktorým chýbala presná evidencia odberov jednotlivých zákazníkov platiacich za tovar v hotovosti.

Technické parametre

euro-2100
euro2100

Pokladnica Euro-2100 je určená pre všetkých moderných obchodníkov, ktorí svoj úspech a rýchly rast opierajú o špičkové technológie a spokojného zákazníka. Poskytuje obchodníkom možnosť riadiť obchodnú prevádzku ešte efektívnejšie.

Technické parametre

Datecs-DP50
datecs-DP50

Datecs DP-50 je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 80000 riadkov. Je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj.

Technické parametre

Datecs-DP50D
datecs-DP50D

Datecs DP-50D je malá, ľahká a prenosná registračná pokladnica so zabudovanou batériou, ktorá na jedno nabitie vydrží až 80000 riadkov. Je určená predovšetkým pre mobilný a stánkový predaj.

Technické parametre

Datecs-MP55L
datecs-MP55L

Datecs MP-55L je univerzálna prenosná registračná pokladnica s prehľadnou klávesnicou, zákazníckym displejom a možnosťou pripojenia PC, snímača čiarového kódu, váhy či pokladničnej zásuvky. Vhodná do menších predajní a prevádzok služieb všetkého druhu.

Technické parametre

Datecs-N MP55B
datecs-N MP55B

Datecs MP-55B je malá, výkonná prenosná registračná pokladnica s prehľadnou tlačidlovou klávesnicou a zákazníckym displejom. Vhodná na stánkový predaj a do prevádzok služieb všetkého druhu.

Technické parametre

Napíšte nám svoje postrehy, podnety a pripomienky - kasol@kasol.sk